Pompa Zatapialna Verty GO 300 Zobacz większe

Pompa Zatapialna Verty GO 300

GO 300, GO300

Nowy produkt

 VERTY GO 300, GO300

Pompa Zatapialna

numer Agromet: VGO300

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

350,00 zł brutto

Przelewy24
Przelewy24

Więcej informacji

Verty GO 300 to pompa zatapialna marki Omnigena, która nie wymaga pełnego zanurzenia. Urządzenie przeznaczone jest do pompowania zimnej, lekko zanieczyszczonej wody. Przyda się np. do oczyszczania studzienek, opróżniania garaży, piwnic i basenów. Specjalna konstrukcja umożliwia jej instalację w wąskich tworach o wymiarach 20 x 20cm. Jest lekka, poręczna i łatwa w obsłudze.

 

Pompa Verty GO 300 posiada dwa tryby pracy: ręczny i automatyczny. Przy trybie automatycznym wbudowany pływak włącza się przy zanurzeniu pompy na ok. 12cm i wyłącza automatycznie urządzenie przy zanurzeniu na ok. 6 cm. W przypadku trybu ręcznego pompa włączy się przy zanurzeniu ok. 4 cm. i wypompuje wodę do wysokości 2-3mm od zalanej powierzchni jeśli podstawa pompy jest osadzona na tym podłożu. Podczas pracy w tym trybie pompa musi być pod nadzorem użytkownika.

 

Korpus urządzenia wykonany jest z udaroodpornego tworzywa, a wirniki z norylu. Tworzywo to jest bardzo wytrzymałe na rozrywanie, a także charakteryzuje się dobrą odpornością na działanie chemikaliów, zmęczenie i deformację. Pompa wyposażona jest w wyłącznik termiczny i przystosowana do współpracy z elastycznym wężem. Kompaktowa obudowa pompy umożliwia zainstalowanie jej w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Pływak wbudowany w pompę pozwala na wypompowanie wody do poziomu aż 2-3 mm od zalanej powierzchni.

 

Działa na silnik elektryczny o mocy 300 W i napięciu 230 V. Jej wydajność wynosi 125 l/min., a max. wysokość podnoszenia – 6 metrów. Króciec tłoczny ma średnicę 1 lub1 i 1/4 cala. Maksymalna średnica zanieczyszczeń, które może przepompować urządzenie wynosi 5 mm. Do pompy dołączony jest kabel 10mb.

Moc (W):
300
Nazwa:
Omnigena Verty GO 300
Rodzaj przedmiotu:
Pompa zatapialna
Napięcie zasilania (V):
230
Średnica króćca tłocznego (cal):
1,25"
Maksymalna średnica zanieczyszczeń (mm):
5
Maksymalna wysokość podnoszenia (m):
6
Maksymalna wydajność (l/min):
125
Waga (kg):
6
Dodatkowe informacje:
Pompa dostarczana jest z kablem zasilającym 10m
Średnica przyłącza węża (mm):
25